HakkımızdaSohbetevi.ORG  bir IRC  (Internet Relay Chat’tir.)

Sohbetevi.ORG  Sohbet Chat Sitesi dünya’nın her yerinden,  İnternet sağlayıcısı olan tüm cihazlarla kullanıcılarının sunucu üzerinde bir biri ile sohbet edip, iletişim kurmak için kurulmuş bir IRC sohbet chat arkadaşlık platformudur.

Sunucumuza  (18)  yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır!

Sohbetevi.ORG sohbet odalarına dünyanın her yerinden bağlanıp aramızda bulunmalarına ve bu vesile ile sohbet edip arkadaşlık kurmalarına tamamen ücretsiz ve bedava olarak Hak tanınmıştır.

Sohbetevi.ORG sohbet chat odaları tamamen ücretsiz ve  mobil uyumlu olup kullanıcılarının daha rahat ve kolay iletişim kurmalarına olanak sağlanmıştır. Sitemizin içerisinde özel olarak hazırlanmış oyun botları sayesinde bilginizi geliştirebilir sıkılan canınızı diğer yarışmacı arkadaşlarla oyun oynayarak  daha heyecanlı ve renkli bir hale getirebilirsiniz. Akabinde sunucumuzda kesintisiz müzik dinleme hizmetimizde mevcuttur. Yayında DJ var ise Dj arkadaşımızdan istekte bulunup sevdiğiniz  şarkıları canlı  bir şekilde dinleyebilir  sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve sunucu içerisinde bulunan diğer kullanıcılara istekte bulunup  armağan edebilirsiniz.

SohbetEvi.ORG Yönetimi Hoş Sohbetler Diler..