Andro IRC SohbetIRC Mobil Sohbet Siteleri

AndroIRC Sohbet, Andro IRC Mobil Sohbet Uygulaması


Evet arkadaşlar öncelikle uygulamayı tanıyalım, Mobil Sohbet uygulamasını kısaca özetlersek. Androirc Mobil Sohbet uygulaması irc sohbet kullanıcıları için tasarlanmış mirc tabanlı IRC Mobil Sohbet uygulamasıdır.

Neden AndroIRC Mobil Sohbet Uygulamasını Kullanayım ?

Bi çok kullanıcının tercih ettiği AndroIRC Sohbet Uygulaması, Sohbet odasında insanlarla konuşurken daha anlaşılabilir bir Sohbet içinde olmana olanak sağlar. Tıpkı mirc gibi bir tasarıma ve kullanıma sahip olan Mobil Sohbet uygulması androirc, kullanımı çok rahat ve basittir. Hiç bir şekilde kullanıcıyı rahatsız etmiyor. İnternet sağlayıcısı olan tüm telefonlarla nerede olursanız olun, Sohbet odalarına bağlanıp saatlerce bağlantıdan düşmeden kesintisiz bir şekilde Sohbet edebilirsiniz.

AndroIRC Mobil Sohbet Uygulamasının Telefonuma Her Hangi Bir Engeli ve Zararı Varmı ?

Androirc Sohbet uygulamasının aktif olması, hic bir sekilde telefonunuzdaki diger çalışmalarınıza, ve telefon görüşmelerinize zarar vermiyor ve engel olmuyor. Veri tüketimi çok düşük olan bu Sohbet uygulamasının en güzel yönüde bu olsa gerek. Yukarda da belirttiğimiz gibi düşmeden, donmadan, kasmadan hiç bir şekilde telefonunuzdaki diğer işlemlere engel olmadan Sohbet sitesindeki bütün odalarda Sohbet edebilir, Oyun odalarında yarışabilir, Radyo odamızda müzik dinleyebilir, akabinde şarkı isteklerinde de bulunabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu ve ayarları çok basittir.

Andro IRC Mobil Sohbet uygulaması kurulumu ve ayarları için lütfen “AndroIRC Nedir ve Nasıl Kullanılır” linkini tıklayınız.

NOT: Uygulamayı destekleyen tek sistem, uygulamanın adından da anladığımız gibi “Android” sistemidir.

Önceki yazımızda « makelemiz var.Andro IRC Sohbet İle Benzer Sohbet YazılarıAndro IRC Sohbet Yazına yapılan yorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?